Moja oferta fotografii ślubnej skierowana jest dla osób wymagających. Dla tych, którzy kochają zdjęcia, dostrzegają ich walory, widzą różnicę… Fotografia ma dla mnie wartość ponadczasową. Każdy fotoreportaż, sesję ślubną, portretową czy rodzinną (w plenerze bądź w studio) staram się pokazać w wyjątkowy, niepowtarzalny i oryginalny sposób.

Pary, jako finalny produkt otrzymują zdjęcia wg własnych upodobań: barwne, czarno-białe, w sepii lub stylizowane w formacie od 15x22 cm do A4 i większe (na podstawie dowolnie wybranych Pakietów). Przygotowanie albumu renomowanych producentów odbywa się według konkretnego, przemyślanego projektu graficznego w taki sposób, aby tworzył odpowiednią ramę narracyjną, wzbogacającą historię, którą opowiadamy za pomocą fotografii. Alternatywnie zamiast albumów, realizujemy gotowy produkt w postaci foto-księgi na podstawie również indywidualnie opracowanego projektu.

Oprócz zdjęć i albumów proponujemy atrakcyjną formę prezentacji zdjęć w postaci pokazu tzw. slideshow, którą można oglądać zarówno na osobistym komputerze, jak i na odtwarzaczu DVD. Jest to tak przygotowany projekt, w którym główną rolę odgrywają specjalnie przygotowane i chronologicznie wybrane zdjęcia, a elementem tworzącym nastrój jest odpowiednio dobrana i podłożona muzyka.

Fotografuję na terenie całej Polski. Konin, Poznań, Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Śląsk, Trójmiasto…

Jeśli więc szukacie Państwo autentycznych i klimatycznych ujęć – zapraszam.

Dane kontaktowe:

FotoGaleriowiec
Powstańców Styczniowych 2
62-510 Konin
tel. kom. 601 180 255
e-mail: