Irena & Artur

Irena & Artur Pragniemy serdecznie podziękować Panu Franciszkowi Kupczykowi za profesjonalną rejestrację fotograficzną Mszy Świętej, podczas której zawarliśmy Sakrament Małżeństwa, naszej uroczystej kolacji weselnej, a także za zorganizowanie plenerowej sesji fotograficznej w trudnych warunkach pogodowych. Zdjęcia, będące owocem tych działań, stanowią dla nas cenną pamiątkę na całe życie. Jesteśmy pod wrażeniem artyzmu, dyskrecji, spostrzegawczości, a także wrażliwości i pomysłowości, jaką w swojej pracy wykazuje się Pan Franciszek.
Chcemy gorąco polecić Pana Franciszka Kupczyka każdej młodej parze, która po swoim ślubie chciałaby dostać do rąk gotową, w pełni przemyślaną i ułożoną kompozycję zdjęć. Z pewnością będą one przywoływać wspomnienia najwspanialszych chwil w życiu.
IRENA I ARTUR PIWKOWSCY

Marta i Marcin

Marta i Marcin Marta i Marcin
Zdjęcia zrobione podczas naszego ślubu i wesela przez Pana Franciszka ukazują przede wszystkim chwilę i emocje oraz uczucia jakie jej towarzyszyły. Mi i mojemu mężowi właśnie na tym zależało, aby zatrzymać chwilę... Pan Franciszek potrafi zrobić fantastyczne zdjęcia plenerowe (nawet w krzakach:), pokazując miłość, radość, namiętność między dwojgiem zakochanych osób, czyli to co według nas jest najważniejsze w zdjęciach ślubnych. Ze spokojnym sumieniem możemy polecić Pana Franciszka i współpracę z nim określić jako bardzo udaną, profesjonalną i przebiegającą w przemiłej atmosferze... Pozdrawiamy Marta i Marcin

Patrycja & Roberto

Patrycja & Roberto E' un'illusione che le foto si facciano con la macchina... si fanno con gli occhi, con il cuore, con la testa.
/Henri Cartier-Bresson/

To złudzenie, że zdjęcia robi się aparatem... robi się je oczami, sercem, głową.
/Henri Cartier-Bresson/

Pełny ciepła, uśmiechnięty, dyskretny i absolutnie profesjonalny. Pan Franciszek jest fotografem, którego szukaliśmy. Każdy powinien mieć w dniu ślubu Kogoś Takiego przy sobie. Jeżeli myślicie, że nie jesteście fotogeniczni, Pan Franciszek udowodni Wam, że się mylicie. W prosty, a zarazem wyrafinowany sposób, potrafił uchwycić najbardziej znaczące i ekscytujące momenty naszego ślubu. Dzięki jego zdjęciom, za każdym razem oglądając album, przeżywamy wszystko na nowo. Każde ujęcie jest inne, wyjątkowe i naturalne.
Czujemy wręcz emocje, które towarzyszyły nam tamtego dnia! Miłość, wzruszenie, radość, zaskoczenie...
Dziękujemy Panie Franciszku, że pokazał nam Pan fotografię od tej magicznej strony... Patrycja i Roberto

Alina & Michał

Alina & Michał Eastbourne, 2011
Mieszkamy na stałe w Anglii, ale nasz ślub odbył się w Polsce w sierpniu 2009r. Chcieliśmy razem z żoną udokumentować te piękne dla nas chwile poprzez sesję profesjonalną zdjęciową.
O Panu Franciszku Kupczyku dowiedziałem się od swoich przyjaciół, którzy korzystali z Jego usług przed trzema laty. Już pierwsze spotkanie z Panem Kupczykiem było przemiłym doświadczeniem. Jest to człowiek ciepły, kulturalny, skromny i prawdziwy... Ani przez chwilę, podczas robienia zdjęć, nie czuliśmy skrępowania obecnością obiektywu aparatu fotograficznego. Pan Kupczyk stworzył naturalną atmosferę wydobywając z nas naturalne gesty, spojrzenia i emocje. Efektem wieloletniego doświadczenia, pasji i profesjonalizmu są fotografie, które pan Kupczyk dla nas przygotował. Oddał w nich wszystko co najważniejsze ? uczucie radości i podniosłości wydarzenia, które w tym dniu było naszym udziałem. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy.
Z pewnością będziemy w dalszym ciągu korzystać z usług Pana Kupczyka podczas ważnych w naszym życiu wydarzeń i zdecydowanie polecamy jego usługi tym, którzy chcą uwiecznić drogie swemu sercu chwile.

Aneta i Krzysztof

Aneta i Krzysztof "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu".
/Garry Winogrand/


Serdecznie dziękujemy za utrwalenie na zdjęciach jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Za każdym razem gdy je oglądamy, utwierdzamy się w przekonaniu, że wybraliśmy najlepszego fotografa na rynku. W sposób wyjątkowy udało się Panu uchwycić na tych fotografiach magię i urok tego dnia, naszą miłość i szczęście, radość rodziny i przyjaciół. Jest w nich wszystko; klimat, dusza, piękno. Zaskakują oryginalnością spojrzenia i trafnością w oddaniu tego, co ulotne.
Co tu więcej pisać, wystarczy obejrzeć!:) Z przyjemnością skorzystamy jeszcze z Pana usług.


Ania i Piotr

Ania i Piotr Nawet najpiękniejsze chwile ulatują w niepamięć ... Zdjęcia są po to by je zatrzymać, podzielić się z tymi, których przy nas wtedy nie było i z tymi na których jeszcze czekamy. Nasze najpiękniejsze chwile uwiecznił Pan Franciszek dokładnie w ten sposób jak je pamiętam; pełne emocji, wzruszeń i radości. Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe zdjęcia i szczerze polecamy mając pełną świadomość, że wyjątkowość chwili polega na tym, że nigdy się jej nie powtórzy. Ania i Piotr

Dorota i Błażej

Dorota i Błażej Jak wyrazić miłość, odkryć piękno w ludziach i uchwycić cudowną przemijającą chwilę? To wie właśnie Franciszek, który odnajduje niecodzienność w rzeczach zwykłych i tworzy wiecznie żywe obrazy- cudowne zdjęcia do których stale z nostalgią się wraca? Nasze zdjęcia pokazują emocje, są ciepłe, romantyczne, zabawne - po prostu doskonałe!
Dziękujemy z całego serca...

Agnieszka i Michał

Agnieszka i Michał Panie Franciszku, dziękujemy za piękne zdjęcia, stworzone przez niezwykłego człowieka, który fotografując, pokazuje to, czego bez Niego, nikt by nie zobaczył. Z nieustającą wdzięcznością i wyrazami szacunku. Agnieszka i Michał

Agnieszka i Adam

Agnieszka i Adam Franciszek Kupczyk jest nie tylko profesjonalistą w każdym calu, ale także artystą, który potrafi wyczarować piękne i niebanalne fotografie. Widać jego pasję i zachwyt nad każdym projektem, a jednocześnie potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas sesji, dzięki której otrzymaliśmy naturalne i pełne emocji zdjęcia. Lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dziękujemy bardzo. Agnieszka i Adam

Weronika i Marek

Weronika i Marek "Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią jej rzeki". /Pnp 8, 7/

Z ogromną wdzięcznością najlepszemu fotografowi, Franciszkowi Kupczykowi za wykonanie pięknych zdjęć, ukazujących To, co ludzkim okiem niewidzialne i sercem niepojęte.
Weronika i Marek

Iza i Marcin

Iza i Marcin Składamy serdeczne podziękowania Panu Franciszkowi Kupczykowi za pięknie utrwalony, szczególny dla nas dzień jakim był nasz Ślub.
Tylko taki Artysta, jakim niewątpliwie jest Pan Franciszek, mógł przekazać w swoich zdjęciach tyle gestów i emocji, które będą towarzyszyły nam przy każdym kolejnym otwieraniu naszego albumu.
Dziękujemy z całego serca i gorąco pozdrawiamy. Iza i Marcin