dobry fotograf slubny 060 uai

Chcielibyśmy gorąco podziękować Panu Franciszkowi za „zatrzymanie w kadrze” najpiękniejszych momentów z naszego ślubu i wesela. Jego zadanie w tym wyjątkowym dla nas dniu było utrudnione, gdyż nie było videorejestracji uroczystości i musiał uchwycić w zdjęciach każdą chwilę zaślubin i przyjęcia weselnego. Zdjęcia są fantastyczne, niepowtarzalne. Widać w nich wrażliwość i duszę artysty. Doskonale oddają atmosferę zarówno naszego romantycznego ślubu w małym, drewnianym kościółku jak i szalonej zabawy weselnej. Wielu ujęć nawet nie byliśmy świadomi, co świadczy o profesjonalnym podejściu, który w żaden sposób nie zakłócał przebiegu uroczystości. Podczas sesji zdjęciowych współpracowało nam się z Franciszkiem świetnie. Jego wewnętrzny spokój oraz precyzyjne wskazówki pozwoliły stworzyć bardzo unikatową dla nas historię. Wykonane fotografie mają swoisty klimat i pozwalają poczuć się wyjątkowo.
Szybka realizacja projektu to dodatkowy atut. Ekspresja i wyczucie, artyzm i realizm – to słowa, które najlepiej opisują talent naszego Fotografa. Jesteśmy pełni zachwytu i z całego serca polecamy kontakt z Panem Franciszkiem zarówno jako profesjonalnym fotografem, jak i niezwykłym człowiekiem.

Księżniczka Marta i Patryk

fotografia slubna konin 73 uai

Franciszek Kupczyk to fotograf, który jest profesjonalistą i z pewnością jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, która kocha to co robi. Efektem Jego podejścia są wspaniałe zdjęcia z najważniejszego dnia w naszym życiu. Jesteśmy wdzięczni Franciszkowi, że podczas całej ceremonii, jak i podczas późniejszej zabawy był dyskretny i mało widoczny dla Nas i naszych Gości. Dzięki temu opowiedziana przez naszego Fotografa historia naszego ślubu oraz uchwycone wyjątkowe momenty wywołują w Nas wzruszenie, ilekroć oglądamy nasz fotoalbum…

Dziękujemy Franciszkowi i z całego serca polecamy go jako fotografa…

Ania i Łukasz

fotograf konin fotograia slubna 135 uai

Dziękujemy serdecznie za piękne, artystyczne zdjęcia z naszego ślubu i sesji plenerowej. Byliśmy pod olbrzymim wrażeniem profesjonalnego podejścia do oprawy uroczystości naszego fotografa. Przed ceremonią mieliśmy okazję spotkać się kilkakrotnie i omówić szczegóły tak ważnego dla nas dnia. Franciszek zawsze podchodził do naszych próśb z wielką życzliwością i wyrozumiałością. Podczas Mszy Świętej oraz przyjęcia, naszemu Fotografowi udało się uchwycić wzniosłe momenty, emocje, wzruszenie, które nam towarzyszyło oraz radość jaka nas ogarniała. Błyskawicznie pojawiał się tam, gdzie można było uwiecznić niezapomnianą chwilę. Zdjęcia wyszły niesamowicie naturalnie. 2 tygodnie później odbyła się nasza sesja i tutaj umiejętnie pokierował nas w kwestii doboru miejsca, tak aby zdjęcia były imponujące pod względem estetycznym.

Zarówno podczas uroczystości i sesji, czuliśmy, że Franciszek jest do naszej dyspozycji i, że stara się wydobyć niezwykłe ujęcia. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo zdjęcia z ceremonii ślubnej oraz przyjęcia pojawiły się na stronie internetowej już po tygodniu! Zrobiło to również wielkie wrażenie na naszych gościach, którzy również otrzymali do nich dostęp. Zwieńczeniem tych wzniosłych dni był pięknie oprawiony album ze starannie wyselekcjonowanymi zdjęciami.

Z czystym sercem polecamy Pana Franciszka Kupczyka osobom ceniącym sobie profesjonalizm, artystyczne podejście, komunikatywność, kreatywność, doświadczenie oraz wysoką kulturę osobistą – jest to niewątpliwie Fotograf z wielką pasją! Byliśmy dopieszczeni pod każdym względem!

Ola i Sebastian

1210 basiamaciej 0637c uai

Album ślubny wykonany dla nas przez Franciszka jest bezcenną pamiątką i najwspanialszym prezentem. Zdjęcia są wykonane profesjonalnie i dokładnie zarejestrowały najważniejsze momenty z uroczystości ślubu,przyjęcia i pleneru. Wcześniej wydawało nam się, że album obejrzy się raz, a potem odłoży na półkę i zapomni się o nim na dłuższy czas. Jednak nasz jest wyjątkowy. Jesteśmy zachwyceni wyrazistością i pięknem zdjęć. Wciąż ponawiamy oglądanie fotografii, doszukując się nowych szczegółów i komentując uchwycone chwile.

Chcieliśmy też zwrócić uwagę na współpracę pomiędzy nami a fotografem. Podczas ślubu w ogóle nie czuliśmy jego obecności. Swoją pracą nie ingerował w uroczystość, był dyskretny, a jednocześnie w pełni zaangażowany. Doświadczenie i profesjonalizm naszego Fotografa rozwiało nasze obawy dotyczące pozowania, wymuszonych uśmiechów czy innych emocji okazywanych „na zawołanie”. Po prostu byliśmy sobą. Sesja plenerowa była sympatyczną zabawą, pełną śmiechu i humoru. Franciszek był otwarty na nasze propozycje i pomagał w ich realizacji.
Nasze zdjęcia nie są statyczne. Są pełne emocji, życia, ludzi, miejsc, które są nam bliskie. Opowiadają o nas i o tym co nas łączy.

Basia i Maciej

1107 justrob 0881cb uai

…Praca z Franciszkiem to prawdziwa przyjemność i poczucie, że wybór Fotografa na nasz długo wyczekiwany ślub był w 100% trafionym wyborem! Chcąc w kilku słowach opisać i polecić współpracę z Franciszkiem Kupczykiem trzeba podkreślić, że jest to współpraca niezmiernie przyjemni bezproblemowa, a przede wszystkim profesjonalna gdyż nie ukrywajmy, że obu stronom chodzi tutaj o utrwalenie na zdjęciu tych szczególnie ważnych w życiu chwil… i Franciszkowi to się udało…!

Podczas uroczystości lub sesji jest tam gdzie w danym momencie być powinien, a przy tym jest tak dyskretny i profesjonalny, że w porównaniu z amatorami fotografowania nie zakłócił swoją postawą przebiegu uroczystości! Poza tym mogliśmy się przekonać, jakim jest człowiekiem. Mieliśmy wrażenie jakby był on członkiem naszej rodziny, a nie tylko wynajętym profesjonalistą. Zdjęcia, które wychodzą spod jego ręki pokazują nie tylko postaci, ale przede wszystkim emocje i przeżycia, które przecież w życiu są najważniejsze…!
Franciszku, jeszcze raz dziękujemy, że dzięki Twojemu wielkiemu talentowi tak ważne dla nas chwile zostały zapisane w tak piękny sposób…!

Justyna & Robert

patirobi 0935 2 uai

Pełny ciepła, uśmiechnięty, dyskretny i absolutnie profesjonalny. Franciszek jest fotografem, którego szukaliśmy. Każdy powinien mieć w dniu ślubu Kogoś Takiego przy sobie.
Jeżeli myślicie, że nie jesteście fotogeniczni, Franciszek udowodni Wam, że się mylicie. W prosty, a zarazem wyrafinowany sposób, potrafił uchwycić najbardziej znaczące i ekscytujące momenty naszego ślubu.
Dzięki jego zdjęciom, za każdym razem oglądając album, przeżywamy wszystko na nowo. Każde ujęcie jest inne, wyjątkowe i naturalne.
Czujemy wręcz emocje, które towarzyszyły nam tamtego dnia! Miłość, wzruszenie, radość, zaskoczenie…
Franciszku dziękujemy, że pokazałeś nam fotografię od tej magicznej strony.

Patrycja i Roberto

fotograf slubny konin 73 uai

Z ogromną przyjemnością pragniemy polecić usługi fotograficzne pana Franciszka Kupczyka (www.kupczyk.com.pl). Dzięki Franciszkowi dzień, w którym wypowiedzieliśmy w obecności Boga, kapłana, rodziny i przyjaciół sakramentalne „tak”, dzień naszego ślubu, w sposób niezwykle profesjonalny a zarazem dyskretny, został uchwycony i zapisany na pięknych i sugestywnych fotografiach. Nie bez znaczenia jest także profesjonalne i rzetelne podejście do wykonywanej pracy, która bez wątpienia jest także pasją Franciszka. Nasz fotograf swoją pracę wykonywał w sposób niemal niezauważony,  poruszając się w towarzystwie naszym i naszych gościweselnych, dokumentując te ulotne chwile, do których ze wzruszeniem, sentymentem i prawdziwą przyjemnością wracamy ilekroć przeglądamy nasz weselny album.

Pragniemy także podkreślić Jego elastyczność w kwestii wyboru miejsca i daty sesji plenerowej. Współpraca z Franciszkiem Kupczykiem była dla nas ogromną przyjemnością. Zachęcamy do skorzystania z usług pana Franciszka w sytuacji, gdy liczy się profesjonalizm, pasja, elastyczność i magia w zapisanych fotografiach, które staną się niezapomnianą pamiątką wyjątkowych chwil.

Z wyrazami szacunku i nieskrywaną radością, Paulina i Robert